• Jika Mio – Závesný klozet, Rimless, biela + Mio WC doska s poklopom, Duroplast, Slowclose, Odnímateľná

  Klozety 249,00 

  Závesný klozet Mio

  Príjemný ladný dizajn v spojení s praktickosťou je základná charakteristika série Mio. Oblé, elegantné, masívne tvary závesného WC Mio prináša do kúpeľne neobvyklý dizajn s príjemnou atmosférou pohody. Kontrast plného tela WC a ultra tenkého sedátka je krásny detail. Inovatívna konštrukcia klozetu umožňuje účinné a rovnomerné opláchnutie celej misy. Navyše vďaka systému Dual Flush s možnosťou spláchnutia iba 3 alebo 4,5 l vody šetrí vodu.

  WC doska s poklopom Mio

  Tenká a jednoducho odnímatelná duroplastová doska Mio spĺňa všetky požiadavky moderného výrobku. Kvalitný, trvanlivý a tvarovo stály materiál, jednoduchý pritom elegentný a praktický tvar dosky na sedenie doplnený nerezovými úchytmi a dômyselným mechanizmom Slowclose. Ten zaisťuje pomalé samočinné sklápanie bez nepríjemnej „rany“ pri dopade.

 • Laufen Lua Advanced – Závesné WC, Rimless Pack, biela, H8200804000001

  Klozety 369,00 

  Závesné WC rimless pack, H820080 LUA Advanced, hlboké splachovanie, sedátko s poklopom, so spomaľovacím sklápacím systémom, WC doska nie je súčasťou balenia

 • Laufen Lua Basic – Závesné WC s doskou SoftClose, Rimless Pack, biela, H8660810000001

  Klozety 269,00 

  Závesné WC rimless pack, H820081 LUA Basic, hlboké splachovanie, sedátko s poklopom, so spomaľovacím sklápacím systémom

 • Lyra Plus – Kombi klozet, Rimless, biela + Lyra Plus WC doska s poklopom, Duroplast, Slowclose, Kovové úchyty

  Klozety 315,00 

  Kombi klozet Lyra Plus

  Harmonické tvary a klasické línie. Kombinačný klozet s keramickou splachovacou nádržkou najlepšie umožní rozohrať design obľúbenej série. Jeho výhodou je univerzálny spôsob pripojenia odpadu a ľahká prístupnosť splachovacieho mechanizmu. Kombinačný klozet Lyra Plus s vodorovným odpadom, vybavený spodným (šarže 281) alebo bočným (šarže 280) napúšťaním a s hlbokým splachovaním ponúkame vždy ako komplet vrátane nádrže s armatúrou Dual Flush, splachovanou na 3 alebo 4,5litrov.

  WC doska s poklopom Lyra Plus

  Sedátko Lyra Plus s poklopom z duroplastu ponúkame s kovovými úchytmi a odporúčame ho ku záchodom z rovnakej série. Sedátko umožňuje jednoduché čistenie vďaka kvalitnému duroplastovému materiálu a rýchlu montáž a demontáž vďaka systému „Click“. Dômyselný mechanizmus Slowclose zaistí pomalé samočinné sklápanie.

Návrat hore